اجاره آپارتمان مبله در تهران - صدر

ساخت وبلاگ
چکیده : اجاره سوئیت مبله در تهران آپارتمان های مبله در شمال تهران و در نزدیکی بزرگراه صدر و کاو... با عنوان : اجاره آپارتمان مبله در تهران - صدر بخوانید :

اجاره سوئیت مبله در تهران 

آپارتمان های مبله در شمال تهران و در نزدیکی بزرگراه صدر و کاوه واقع شده است . اجاره سوئیت های مبله در تهران تخصص این شرکت توریستی است و ما بنا بر تجربه سالیان متمادی میدانیم که شما از اجاره آپارتمان مبله در تهران چه می خواهید .
علاوه بر رسیدن آسان به اجاره سوئیت مبله در تهران  امکانات کامل و باور نکردنی این آپارتمان ها از مزایایی است که شما با یک بار بازدید ازسوئیت مشتاق آن می شوید . 
برخی از این مزایا بدین شرح است :
•    متراژ آپارتمان ها از 75 متر تا 95 متر به صورت متغیر طبق خواست شما
•    اتاقی  20 متری با تخت دونفره و میز آرایش و اتاقی دیگر با دو تخت یک نفره و کمدهای لباس بزرگ
•    هال بزرگ با مبل راحتی هفت نفره و میز ناهار خوری 4 تا 8 نفره 
•    LED 40 اینچ ال جی به همراه player 
•    آشپزخانه با تمامی وسایل مورد نیاز آن شامل چای ساز مایکروویو یخچال وسایل پخت وپز شامل انواع قابلمه ها انواع ظروف لیوان فنجان و...
ما اجاره سوئیت مبله در تهران مان را با تمامی این امکانات به هیچ وجه قیمتی خارج از عرف نمی دهیم . البته این قیمت بسته به زمان متغیر است و شما میتوانید نرخ لحظه ای ما را از اپراتورمان بشنوید .
اجاره سوئیت مبله در تهران این شرکت دارای آسانسور، پارکینگ ، امنیت فوق العاده بالا و آرامش کامل منطقه می باشد . در صورت بروز هر گونه خرابی و نقص در سوئیت مبله مامورین تاسیسات به سرعت در محل حاضر می شوند و نقص را رفع می کنند . 
ما نمی گذاریم آب در دل شما تکان بخورد . شما بعد از اقامت در این سوئیت های مبله ، صاحب تجربه ای به یاد ماندنی از اقامتی آرامش بخش خواهید بود .

تلفن تماس جهت رزرو:

240 4800 0 912

17 100 40 0912

اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان در تهران ، اجاره سوئیت در تهران,...
نویسنده : عطایی بازدید : 47 تاريخ : چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت: 20:31