اجاره اپارتمان مبله در تهران - پارک وی

ساخت وبلاگ
چکیده : اجاره اپارتمان مبله در تهران تهران مبله متخصص در اجاره اپارتمان مبله در تهران پارک وی اجار... با عنوان : اجاره اپارتمان مبله در تهران - پارک وی بخوانید :

اجاره اپارتمان مبله در تهران

تهران مبله متخصص در اجاره اپارتمان مبله در تهران پارک وی

اجاره اپارتمان مبله در تهران

اجاره اپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه پارک وی محدوده الهیه با وسایل آماده و کامل. آپارتمان 1 خوابه 60 متر مربع، به صورت کامل در اختیار شما خواهد یود. مبله الهیه جزو بهترین و نقلی ترین مبله های موجود در تهران می باشد.
الهیه از مناطق بزرگ شمالی شهر تهران است. این منطقه به دلیل بودن در بین شکیل ترین و خوش آب و هواترین مناطق تهران، همیشه مورد توجه بوده. واکنون نیز بسیاری از اتباع خارجی دیپلماتیک در این منطقه سکونت دارند.
این واحد اجاره اپارتمان مبله در تهران منطقه پارک وی محدوده الهیه با وسائل زیر برای شما آماده است:
حال و پذیرایی نقلی زیبا
آشپزخانه کاملاً اوپن، هود، مایکروفر، چای ساز، یخچال فریزر
سرویس کامل آشپزی برای چند نفر
کفپوش سنگی
اتاق خواب با سرویس کامل
تابلوهای دیواری با جلوه زیبا
تلویزیون 32 اینچ با میز کوچک
انواع فرش فانتزی کوچک و بزرگ
مبلمان 4 نفره
میز ناهار خوری 4 نفره 
اینترنت وای فای WIFI
سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگ، حمام
اجاره اپارتمان مبله در تهران منطقه پارک وی محدوده الهیه با امکانات عالی و جمع و جور.  الهیه یا قرارگیری در منطقه ای بسیار مناسب از جهات مختلفی مورد توجه میتواند باشد. اولاً از این جهت که به سه شاهراه بزرگراه مدرس، بزرگراه صدر و خیابان ولیعصر (عج) راه دارد. دوم این که در این منطقه مراکز خرید بسیاری قرار دارد. سوم نیز اینکه در این منطقه باغهای سفارتی آلمان، روسیه و ترکیه قرار گرفته اند. همچنین الهیه به دو محل تفریحی سیاحتی پارک ملت و موزه سینما بسیار نزدیک است.
اجاره اپارتمان مبله در تهران در منطقه پارک وی محدوده الهیه از ما بخواهید. شما به راحتی می توانید جهت رزرو واحدها به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه با ما تماس بگیرید. مجموعه تهران مبله در خدمت شماست.

مشاور شما: 17 100 40 0912

...
نویسنده : عطایی بازدید : 11 تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1396 ساعت: 17:18